תוכנית עשירה ותרגילים מאתגרים - תרגישו איך המוח מתאמץ

מתחילים לשפר את הזיכרון היום

נרשמים, עוברים בדיקת להתאמת תוכנית מותאמת אישית ומתחילים לתרגל

שאלות נפוצות

  • מהי תוכנת AttenMind?

AttenMind היא חדר כושר למוח מקצועי!   הייחודיות של אטנמיינד לעומת תוכנות אחרות מתבטא בפעילויות המחזקות קודם כל את הריכוז ולאחר מכן על פעילויות המחזקות אספקטים שונים של הזיכרון: איחסון/ שליפה/  טווח קצר/ארוך. שימו לב, אם מבצעים רק תרגילי זיכרון מכל סוג שהוא ללא חיזוק מערכת הקשב והריכוז, לא משיגים תוצאות טובות. 

  • מה נדרש על מנת להתקדם ולהשיג תוצאות?

כדי להשיג תוצאות, נדרשת התמדה!
ההמלצה להקדיש לתרגול כ-30 דקות במשך 3 פעמים בשבוע לפחות. 

כדי לשפר ולשמור על התוצאות יש להתמיד בתרגול לאורך זמן, ממש כמו בחדר כושר!

  • האם ניתן לשפר את הזיכרון בכל גיל?

בהחלט, תמיד ניתן לשפר זיכרון! ובוודאי מומלץ על אימון הזיכרון במטרה לשמור על היכולות ולמנוע נסיגה מהירה בגיל השלישי. הדיעה הרווחת בין אנשי המקצוע היא שמאמץ מחשבתי וגירוי מוחי מביא תועלת וכדאי לבצעו ברמה יומיומית.  אנו ממליצים גם לעסוק בספורט, לאכול בריא ולדאוג לחיי חברה. כל אלה יחד יתרמו רבות לשמירה על זכרונכם.

  • כיצד אטנמיינד עובדת?

הפעילות בתוכנה מספקת למוח גירויים ופעילויות אשר מטרתם לשפר את הזיכרון, ריכוז, תפיסה שיפור עיבוד המידע החזותי, שמיעתי ועוד. התוכנית מתחילה ברמה קלה אשר עולה בהדרגה ובכך מאתגרת את היכולות ומגמישה את “שריר הזיכרון”. התוכנה פותחה בקליניקת ACE, נוסתה במשך שנים על קבוצות אוכלוסיה בגילאים שונים ובעלי בעיות קוגניטיביות בדרגות שונות והוכחה כיעילה. התוכנה הותאמה לקהל הישראלי.

  • האם ניתן להתאמן באטנמיינד בסמארפון/טאבלט?

אפשר במחשב שולחני/ נייד/ טאבלט
יש לבדוק את כאן דרישות המינימום

* שימו לב, התוכנה אינה פועלת בסמארטפון או חלק מהטאבלטים כיוון שאימון קוגניטיבי אינו יעיל במסך קטן.


  • למי אטנמיינד מתאים?

התוכנה מיועדת לאנשים אשר חלה אצלם ירידה בתפקודי הזיכרון, האטה במהירות התגובה, סרבול, קושי בקבלת החלטות, בלבול והיסח דעת, כתוצאה מ: גיל מתקדם, פגיעת ראש, אירוע מוחי. כמו כן, התוכנה יעילה עבור אנשים ללא בעיה מיוחדת ורק רוצים לשפר את היכולות שלהם ולמנוע נסיגה.

  • אילו פעילויות כוללת תוכנת AttenMind?

בתוכנה כלולים תרגילים ממוחשבים העובדים על מהירות תגובה, איחסון ושליפה של פרטי מידע מהזיכרון. תרגילי הזיכרון כוללים זיכרון טווח קצר/ארוך מאספקטים שונים, למשל: זיכרון מספרים, שמות, פרצופים, מילים, אובייקטים מופשטים ועוד.

  • האם אטנמיינד קלה לשימוש?

כן, התוכנה קלה לשימוש והפעלה.
נכנסים לתוכנית מתי שרוצים באמצעות שם משתמש וסיסמא. בכל שאלה או בקשה  – אנחנו זמינים במענה מהיר בדוא”ל support@attenmind.com

חייג עכשיו!
סגירת תפריט