תוכנית עשירה ותרגילים מאתגרים - תרגישו איך המוח מתאמץ

מתחילים לשפר את הזיכרון היום

נרשמים, עוברים בדיקת להתאמת תוכנית מותאמת אישית ומתחילים לתרגל

שאלות נפוצות שאנשים שואלים

AttenMind היא חדר כושר למוח מקצועי!   הייחודיות של אטנמיינד לעומת תוכנות אחרות מתבטא בפעילויות המחזקות קודם כל את הריכוז ולאחר מכן על פעילויות המחזקות אספקטים שונים של הזיכרון: איחסון/ שליפה/  טווח קצר/ארוך. שימו לב, אם מבצעים רק תרגילי זיכרון מכל סוג שהוא ללא חיזוק מערכת הקשב והריכוז, לא משיגים תוצאות טובות. 

בהחלט, תמיד ניתן לשפר זיכרון! ובוודאי מומלץ על אימון הזיכרון במטרה לשמור על היכולות ולמנוע נסיגה מהירה בגיל השלישי. הדיעה הרווחת בין אנשי המקצוע היא שמאמץ מחשבתי וגירוי מוחי מביא תועלת וכדאי לבצעו ברמה יומיומית.  אנו ממליצים גם לעסוק בספורט, לאכול בריא ולדאוג לחיי חברה. כל אלה יחד יתרמו רבות לשמירה על זכרונכם.

אפשר במחשב שולחני/ נייד/ טאבלט (יש לבדוק את כאן דרישות המינימום), אבל שימו לב:

התוכנה אינה פועלת בטלפון סלולרי בכוונה,  מכיוון שאימון קוגניטיבי אינו יעיל במסך קטן.

בתוכנה כלולים שתי יחידות ראשיות AttenFocus ו- AttenMemory, שבכל אחד מהם עשרות תרגילים!

שתי היחידות עובדות על ריכוז, קשב וזיכרון. יחידת תרגול אחת כוללת תרגילים העובדים על מהירות תגובה, איחסון ושליפה של פרטי מידע מהזיכרון. תרגילי הזיכרון כוללים זיכרון טווח קצר/ארוך מאספקטים שונים, למשל: זיכרון מספרים, שמות, פרצופים, מילים, אובייקטים מופשטים ועוד.

כן, התוכנה קלה לשימוש והפעלה.
נכנסים לתוכנית מתי שרוצים באמצעות שם משתמש וסיסמא. בכל שאלה או בקשה  – אנחנו זמינים במענה מהיר בדוא"ל support@attenmind.com

הפעילות בתוכנה מספקת למוח גירויים ופעילויות אשר מטרתם לשפר את הזיכרון, ריכוז, תפיסה שיפור עיבוד המידע החזותי, שמיעתי ועוד. התוכנית מתחילה ברמה קלה אשר עולה בהדרגה ובכך מאתגרת את היכולות ומגמישה את “שריר הזיכרון”. התוכנה פותחה בקליניקת ACE, נוסתה במשך שנים על קבוצות אוכלוסיה בגילאים שונים ובעלי בעיות קוגניטיביות בדרגות שונות והוכחה כיעילה. התוכנה הותאמה לקהל הישראלי.

התוכנה מיועדת לאנשים אשר חלה אצלם ירידה בתפקודי הזיכרון, האטה במהירות התגובה, סרבול, קושי בקבלת החלטות, בלבול והיסח דעת, כתוצאה מ: גיל מתקדם, פגיעת ראש, אירוע מוחי. כמו כן, התוכנה יעילה עבור אנשים ללא בעיה מיוחדת ורק רוצים לשפר את היכולות שלהם ולמנוע נסיגה.

התוכנה מיועדת לאנשים אשר חלה אצלם ירידה בתפקודי הזיכרון, האטה במהירות התגובה, סרבול, קושי בקבלת החלטות, בלבול והיסח דעת, כתוצאה מ: גיל מתקדם, פגיעת ראש, אירוע מוחי. כמו כן, התוכנה יעילה עבור אנשים ללא בעיה מיוחדת ורק רוצים לשפר את היכולות שלהם ולמנוע נסיגה.

כן! יש 25% הנחה לתוכנית של בן המשפחה השני.

נרשמים כאן באתר לתוכנית ראשונה ולאחר מכן שולחים אלינו אימייל דרישה לקוד 25% הנחה

לרשותך שלוש אפשרויות למינויים:

  1. מינוי חודשי – מינוי אשר מתחדש כל חודש! בכל עת ניתן לבקש להפסיק את המינוי ואז לא תחויב במועד הבא (כלומר בחודש העוקב אחר הבקשה להפסיק). ניתן להפסיק את המינוי באופן עצמאי באתר של פייפאל לפי פרטי החשבון שהוקלדו בעת ההצטרפות, או להודיע לנו להפסיק עבורך את התשלומים הבאים בהודעה מראש של לפחות 7 ימי עסקים מראש.  מינוי זה מתאים למי שרוצה להתנסות ולא להתחייב לתקופה מראש. 
  2. מינוי ל-6 חודשים.  מתאים למי שלוקח על עצמו מחוייבות לבצע תרגולי אימון מוחי לשיפור מיומנויות ויודע כי יכול להתמיד במשך שישה חודשים. השקלול של המחיר החודשי נמוך בהשוואה למינוי החודשי. לא ניתן להפסיק או לקבל החזרים בגין חודשים שבהם לא נעשה שימוש
  3. תוכנית מינוי ל-12 חודשים – מינוי זה מתאים למי שרוצה להתאמן באופן קבוע וכדרך שגרה, הן לשיפור יכולות והן כדי לשמור על השיפורים שהושגו. לא ניתן להפסיק או לקבל החזרים בגין חודשים שבהם לא נעשה שימוש.
חייג עכשיו!
סגירת תפריט
דילוג לתוכן