מעל 15 שנה אנחנו עוזרים לאנשים להרגיש טוב יותר בזכות שיפור יכולות הזיכרון והריכוז.

AttenMind (מבית אטנגו בע”מ) מפתחת ומשווקת בישראל ובעולם, מאז 2005, מערכת ממוחשבת אונליין, בשיטה ייחודית לשיפור הזיכרון והקוגניציה. המערכת מתאימה תוכניות אימון מקוונות באינטרנט לאוכלוסיות שונות בהתאם לקשיים ולצרכים השונים, כלומר בהתאמה אישית לכל אחד ואחד.

השיטה מהווה אימון למוח ומיועדת לטיפול, חיזוק ושמירה על יכולות מוחיות, ומבוססת על ידע מרפאות לשיקום קוגניטיבי בקנדה. תוכנית אימון למוח יעילה ואף מומלצת כפעילות יומיומית (כן, כמו ספורט) ולכן החזון שלנו שמערכת ‘אטנמיינד’ תהווה פלטפורמה נגישה ויעילה לכל אחד.

פיתוח מבוסס ידע ורשום כפטנט של קליניקת ACE הקנדית

קליניקת ACE הממוקמת בטורונטו קנדה ניסיון של למעלה מ-25 שנה בטיפול קוגניטיבי למגוון אוכלוסיות, ביניהם אנשים עם קשיים קוגניטיביים קלים עד קשים ביותר הנזקקים לשיקום. 

שימוש מוסדי

אטנגו מבוססת קודם כל על פי הידע הנצבר בקליניקת ACE בקנדה, ותוך כדי שיתוף פעולה הדוק במשך השנים לצורך פיתוח תרגילים חדשים. 

כמו כן, האימון המוחי של אטנמיינד מבוסס על מערכת ‘אטנגו’ שפותחה בישראל על פי ידע קנדי . בישראל מספר מוסדות אקדמיים ובתי חולים בישראל השתמשו בתוכנה למחקריהם. אלו מחקרים עצמאיים, בלתי תלויים ולא ממומנים על ידי חברתנו.  תוצאות על פי תקצירי המחקר שנכתבו על ידי החוקרים מוצג בדף כאן

הודעה ללקוחות בתקופה מ-1.5.2018 עד 3.9.2020

בתקופה זו פעלה חברת שיווק בלעדית וחיצונית: חברת סיינסיפיק בע”מ. 

חברה זו פעלה בתחום השיווק והמכירה, לרבות תכניו של אתר זה, תנאי השימוש, מצגי מכירה, פירסומים במדיה, שרות וליווי לקוחות!

משרדי סינסיפיק אנטרפרייז בע״מ:  מרחוב יגאל אלון 94, בניין 2 קומה 12 תל אביב 6789139 בעלי החברה: יצחק חזות ולינוי בכור

 
חייג עכשיו!
סגירת תפריט
דילוג לתוכן