כבר 15 שנה אנחנו עוזרים לאנשים להרגיש טוב יותר בזכות שיפור יכולות הזיכרון והריכוז.

AttenMind (מבית אטנגו בע”מ) מפתחת ומשווקת בישראל ובעולם, מאז 2005, מערכת ממוחשבת אונליין, בשיטה ייחודית לשיפור הזיכרון והקוגניציה. המערכת מתאימה תוכניות אימון מקוונות באינטרנט לאוכלוסיות שונות בהתאם לקשיים ולצרכים השונים, כלומר בהתאמה אישית לכל אחד ואחד.

השיטה מהווה אימון למוח ומיועדת לטיפול, חיזוק ושמירה על יכולות מוחיות, ומבוססת על ידע מרפאות לשיקום קוגניטיבי בקנדה. מחקרים רבים מצביעים על כך כי אימון למוח יעיל ואף מומלץ כפעילות יומיומית ולכן החזון שלנו שמערכת ‘אטנמיינד’ תהווה פלטפורמה נגישה ויעילה לכל אחד.

פיתוח מבוסס ידע ורשום כפטנט של קליניקת ACE הקנדית

קליניקת ACE הממוקמת בטורונטו קנדה ניסיון של למעלה מ-25 שנה בטיפול קוגניטיבי למגוון אוכלוסיות, ביניהם אנשים עם קשיים קוגניטיביים קלים עד קשים ביותר הנזקקים לשיקום. 

מחקרים בישראל

אטנגו מבוססת קודם כל על פי הידע הנצבר בקליניקת ACE בקנדה, ותוך כדי שיתוף פעולה הדוק במשך השנים לצורך פיתוח תרגילים חדשים. 

כמו כן, האימון המוחי של אטנמיינד מבוסס על מערכת ‘אטנגו’ נבדק במספר מחקרים במוסדות אקדמיים ובתי חולים בישראל. אלו מחקרים עצמאיים, בלתי תלויים ולא ממומנים על ידי חברתנו.  תוצאות על פי תקצירי המחקר שנכתבו על ידי החוקרים:

1) באונב’ עברית ציין המחקר כי הנבדקים (בני 18 ומעלה) השתפרו באופן מובהק בתפקודים ניהוליים (EF), בציון הקוגניטיבי ובשיפור מדדים של ריכוז.
2) בבי”ח איכילוב/ מרפאת תנועה, מבוגרים בעלי פרקינסון, ציין המחקר בתוצאותיו: המשתתפים שהראו שיפור בתפקודים הניהוליים הראו גם שיפור בזמנים ובהצלחה במשימות תנועה שונות ובמשימת ה-TUG (בדיקה מוטורית וניידות).

>> לדף המחקרים המלא 

הודעה חשובה ללקוחות בתקופה מ-1.5.2018 עד 3.9.2020

בתקופה זו פעלה חברת שיווק בלעדית וחיצונית: חברת סיינסיפיק בע”מ

חברה זו פעלה בתחום השיווק והמכירה, לרבות תכניו של אתר זה, תנאי השימוש, מצגי מכירה, פירסומים במדיה, שרות וליווי לקוחות!

פניות בעניינים כספיים והבטחות שהבטיחו נציגים, יש להפנות ישירות אליהם:

משרדי סיינספיק, רח’ יגאל אלון 94, מגדל השחר, ת”א,  טלפון: 09-9511515

המנכ”ל יצחק חזות 050-8141844 ytzhak@comc.co.il , לינוי בכור סמנכ”ל 054-2171083 

חברת אטנגו בע”מ בתקופה זו הייתה אחראית אך ורק לנושאי פיתוח ותחזוקת המערכת בתקופה זו.

חייג עכשיו!
סגירת תפריט