אימון המוח בשיטת AttenMind הוא פתרון מצוין, יעיל ונוח מהבית לכל מי שחש צורך לבצע פעולה שתסייע לו בתחום של ‘שיפור זיכרון’ מכל סיבה שהיא: אם רק כדי לשמור על יכולות וגמישות מנטלית, או בגלל בעיה כלשהי (דמנציה, פגיעת ראש, אירוע מוחי ועוד).

מדובר בתכנה מותאמת אישית (ההתאמה נעשית לאחר מבדק אונליין קצר) והיא כוללת שתי יחידות אימון ובהם שני סוגי פעילויות: האחד מתמקד על שיפור קשב והריכוז (שהוא הבסיס ליכולת זיכרון טובה) והשני מתמקד על תרגילי אחסון ושליפה מהזיכרון בהיבט רחב.

AttenFocus – תרגילים לשיפור קשב וריכוז. במקרים רבים אנו אומרים שיש לנו קושי לזכור דברים, כשבעצם הקשב והריכוז אינם כל כך טובים ואז המידע כלל לא נקלט בזיכרון. הפעילות כאן כוללת משימות עם כדורים צבעוניים המחליפים צבעים, מיקום, גודל וצורה. לאחר פרק זמן של עבודה בפעילויות אלו, המוח רוכש מהירות תגובה ויכולות מוחיות חדשות. ההרגשה הראשונית היא של צלילות מחשבתית ומיקוד גבוה, אותה תרגישו בתפקוד היומיומי לאורך כל היום וכחלק בלתי נפרד מהחיים. תרגילים פטנטיים אלו עובדים על המערכת העצבית של האונה המצחית במוח והם ייחודים רק לשיטה זו (שיטה נוירו-קוגניטיבית).

AttenMemory – תרגילי זיכרון הכוללים היבטים רחבים הקשורים בזכירה:

זיכרון קצר טווח, זיכרון ארוך טווח, זיכרון עבודה, זיכרון אפיזודי וסימנטי, איחסון ושליפה של מידע לזיכרון, Recall, Recognition. מודול תרגילים אלה מתקדמים מהקל אל הכבד ועל פי הקצב האישי שלכם!

נושאי התרגילים – באמת מה שרציתם תמיד לשפר:

איך לזכור פנים? איך לזכור שמות? איך לזכור חפצים? איך לזכור מה רציתי לומר? איך לזכור רשימת קניות? איך להיזכר בבדיחה?

אז כיצד נשיג שיפור זיכרון, במהירות ובקלות? או, איך נשמור על הזיכרון שלנו למרות הגיל המתקדם?

פשוט מאוד: 30 דקות שלוש פעמים בשבוע בתוכנית AttenMind

שיפור זיכרון: זה קל, ידידותי ועובד!

הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך הזכירה ועליהם עובדים בפעילויות של AttenMind כוללים:

הפעלת ריכוז ברגע נתון  >> עיבוד מהיר באמצעות הזיכרון הפעיל >> איחסון לזיכרון טווח קצר  >> שליפה מהזיכרון תוך כדי שימת דגש על מהירות תגובה!

שלא כמו תוכנות ומשחקים רבים  בהם השיפור יבוא לידי ביטוי רק בהתקדמות בתוכנה או במשחק עצמו, התוכנית של AttenMind  תביא לתוצאות במישור היומיומי ותהיה השלכה ישירה של התוצאות על חיי היומיום שתבוא לידי ביטוי בתחושה הכללית ובאיכות החיים.

למי מתאימה תכנית שיפור הזיכרון של AttenMind?

  • לכל מי שרוצה לשפר את הזיכרון ולשמור על יכולת מוחית גבוה.

  • לבני 50+ שרוצים לחדד את הזיכרון

  • לאנשים שעברו אירוע מוחי, פגיעות ראש, מתח נפשי, חרדה או דיכאון

  • דמנציה, או התחלת אלצהיימר

  • טרשת נפוצה, מחלה קשה ו/או אחרי הקרנות

הייחוד של Attenmind לעומת אחרים:

סביבת פעילות המדמה סביבה יומיומית בה מתקשים להתרכז למשל: בזמן הקשבה למורה, הכנת שיעורי בית וכדומה.

קשב וריכוז נורמלי וללא מתח מיותר: שימו לב! תוכנות רבות מפעילות ריכוז גבוה אך לשם הפקתו המוח מייצר אדרנלין. זה אינו מצב טוב, שכן אז המוטיבציה לריכוז היא גבוהה וזה אינו דומה לסביבה לימודית.

לימוד סנסומוטורי: זהו לימוד מוטורי באמצעות החושים. כגון: רכיבה על אופניים. רק באמצעות אימון המקנה לימוד סנסומוטורי ישנה השלכה מהפעילות בתוכנה לפעילות אחרת ביומיום עם אפקט נשמר לכל החיים (מי שלמד לרכוב על אופניים למשל, לעולם לא יישכח את התנועות).

משוב מיידי (פידבק): על מצבים לא רצויים. למשל: יצאת לרגע מריכוז- קיבלת מייד התראה על כך! עם ריבוי של תרגולים מתאימים, המוח לומד להחזיק ריכוז לזמן מתמשך וארוך.

ריכוז בסביבה בעלת גירוי בודד – זו החוכמה! למעשה, AttenMind מאמנת את המוח באופן שיטתי לעבוד בסביבה של גלי מוח מסויימים (ביתא-1) זוהי הסביבה המאפשרת קוגניציה תקינה המאפשרים יכולת זיכרון גבוהה, קשב וריכוז גם בסביבה נטולת גירויים.

אימון לתהליכי בקרה: Executive Functions. בעברית זה נקרא “תפקודים ניהוליים” ואלה נחשבים לב הקושי של הפרעות הזיכרון וקשב וריכוז: יכולת התארגנות, קבלת החלטות, זכירה, עיכוב תגובה והתפרצויות, זכירה ושימת לב לפרטים הקטנים.

פעילות נוירו-קוגניטיבית: מאפשרת תוצאות מהירות והשלכה אוטומטית על תפקוד יומיומי – זיכרון טוב יותר, קשב, ריכוז ופוקוס.

חייג עכשיו!
סגירת תפריט